Вход

Підприємство в середині року змінився клас проф ризику: коли подавати перерахунок з ЄСВ

ЗмінаУ разі зміни виду економічної діяльності підприємства Фонд соціального страхування від нещасних випадків відповідно змінює належність цього підприємства до класу професійного ризику виробництва. Зміна класу професійного ризику здійснюється один раз на рік за результатами роботи страхувальника за минулий календарний рік. Новий клас професійного ризику встановлюється з початку поточного року.
У разі зміни у встановленому законодавством порядку класу професійного ризику виробництва платник за період з дати встановлення нового класу професійного ризику та розміру ЄСВ самостійно здійснює перерахунок ЄСВ.
Самостійно обчислену суму в результаті перерахунку (різниця між нарахованою сумою ЄСВ за розміром, встановленим раніше, та нарахованою сумою єдиного внеску по встановленому розміру за зазначений період) платник відображає у звіті про нараховані суми ЄСВ, який подається ним за звітний період.
Враховуючи викладене, у разі зміни класу професійного ризику виробництва в середині року платник здійснює перерахунок ЄСВ за період з 1 січня поточного року до дати встановлення нового класу професійного ризику

Оставить комментарий