×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 929
Вход

Не закрита вчасно підприємницька діяльність

"Чоловік колись давно був приватним підприємцем. Потім фактично припинив діяльність, але офіційно її не закрив (він каже, що тоді це була дуже довга процедура, потрібно було чекати в черзі кілька років). Один час носив порожні звіти в податкову і пенсійний , а потім і це закинув. Вже років 10 все так і "висить". Що йому загрожує за те, що він стільки років не здавав звіти? І що ви нам порадите робити в такій ситуації? "

ЧИМ ЗАГРОЖУЄ НЕ ЗАКРИТИМ ВЧАСНО ПІДПРИЄМНИЦЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ"Вам не вдасться уникнути досить серйозних штрафних санкцій. Зараз припинити діяльність фізособи-підприємця можна за заявницьким принципом - просто подавши заяву держреєстратору (Закон України" Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб -підприємців за заявницьким принципом ", який вступив в дію в липні 2014 року). Для цього у відділ з питань державної реєстрації/нотаріусу подаються такі документи: заява на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця і оригінал паспорта заявника. Якщо документи подає не сам підприємець, а його представник, ще необхідна довіреність. Після чого держреєстратор видає повідомлення про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця.
Але ця подача заяви про закриття підприємницької діяльності є підставою для проведення позапланових перевірок правильності нарахування та сплати податків (внесків). За результатами цих перевірок будуть визначені суми штрафів, але не менше 1700 грн ".

Всі ці перевірки перед закриттям підприємницької діяльності можуть зайняти багато часу. І тому рекомендуємо звернутися до наших фахівців компанії "ОлБізСервіс". Ми все зробимо надійно в найкоротші терміни і без перевірок. 

У нас можна замовити не тільки ліквідацію, але й інші послуги: реєстрацію підприємств, внесення змін до ЄДР, бухгалтерський та юридичний супровід та інші. Все буде виконано якісно і за вигідними цінами.

Оставить комментарий