Вход

Сертификация сантехнических работ

blank certificate 7911070Декрет КМУ «Про стандартизацію і сертификацію» передбачує тільки сертификацію продукції, що прямо втановлено в ст. 14 вказаного Декрету 
«
Державна система сертифікації», за якою: Центральний орган виконавчої  влади,  що  забезпечує формування державної політики у сфері технічного регулювання:
затверджує перелік продукції,  що  підлягає обов’язковій сертифікації, та визначає терміни її запровадження. Ст. 15 встановлено, що обов’язкова сертифікація на
відповідність вимогам нормативних документів проводиться органами з  сертифікації незалежно від  форми власності  виключно в державній системі сертифікації.

Перелік продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні, затверджений 01.02.2005 № 28 Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики не містить труб сталевих водогазопровідних, цей пункт був виключений 06.05.20.

Законодавчо урегульовані 3 види послуг, що сертифікуються в Україні: готельні, перукарські та з харчування, що встановлено відповідними нпа у цих сферах.

Відповідно до ст. 7 ЗУ «Про ліцензування видів діяльності», що передбачує перелік діяльності, що підлягає обов’язковому ліцензуванню – ліцензується лише будівельні роботи 4-5 категорій складності. 

Оставить комментарий