Вход

Як безкоштовно перевірити торгову марку в Україні?

           932045  Первинне місце в українських нормативно-правових актах, що дають визначення торгової марки, посідає Цивільний кодекс. Так, згідно зі статтею 492, торговою маркою може бути будь-яке позначення або будь-яка комбінація позначень, які придатні для вирізнення товарів (послуг), що виробляються (надаються) однією особою, від товарів (послуг), що виробляються (надаються) іншими особами. Також кодексом передбачено , що такими позначеннями можуть бути, зокрема, слова, літери, цифри, зображувальні елементи, комбінації кольорів.

             Правилами складання і  подання   заявки на видачу свідоцтва України на знак для товарів і послуг встановлено, що торгова марка - це позначення, за  яким  товари і послуги одних осіб відрізняються від однорідних товарів і послуг інших осіб.

Звідси можна підвести підсумок, торговою маркою можна вважати усе, що забезпечує відмінність товарів і послуг однієї особи від товарів та послуг іншої та не суперечить чинному законодавству України.

При розгляді заяви на реєстрацію торгової марки, фахівцями Укрпатенту здійснюється експертиза позначень на ідентичність або схожість, щоб унеможливити плутанину з раніше зареєстрованими чи поданими на реєстрацію позначеннями.

Щоб захистити свій час, нервові клітини та кошти від можливого завернення Ваших документів, пропонуємо інструкцію з пошуку на тотожність і схожість із зареєстрованими товарними знаками.

Пошук можна здійснити за допомогою Бази даних "Електронна версія акумулятивного офіційного бюлетеня "Промислова власність". Щоб перейти, натисніть на стрілку →.

У графі ""БД" вибираємо" Відомості про видачу свідоцтв України на знаки для товарів та послуг".

Безымянный

У графі " (539) Ключові слова" вписуємо критерій пошуку, як на нашому прикладі та натискаємо клавішу "Шукати".

Безымянный 1

База даних автоматично виводить на екран усі відомості за ключовим словом.

Безымянный 2

Оставить комментарий