Вход

Як підприємець-єдинник може перейти на сплату ЄП, встановленого для інших груп?

Такий перехід передбачений шляхом подання заяви контролюючому органу

3 группа податкуДФС нагадує, що за умови дотримання фізособою - підприємцем платником єдиного податку вимог, встановлених Податковим кодексом для обраної ним групи, такий платник може самостійно перейти на сплату ЄП, встановленого для інших груп платників ЄП.

Такий перехід передбачений шляхом подання заяви контролюючому органу не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу.

При цьому у платника ЄП третій групи, який є платником ПДВ, анулюється реєстрація платника ПДВ у порядку, встановленому Податковим кодексом, у разі обрання їм першу або другу групи або ставки єдиного податку, встановленої для третього групи, яка включає ПДВ до складу єдиного податку.

Відзначимо, відповідний порядок встановлено п.п. 298.1.5 п. 298.1 ст. 2





Оставить комментарий